EN

Національний контактний пункт Рамкової програми досліджень та інновацій Європейського Союзу «Горизонт Європа» та «Горизонт2020» за напрямком «Програма дій ім. Марії Складовської-Кюрі»

Інформаційні заходи / НОВИНИ

23/03/2021 - MSCA under Horizon Europe Information Event. 
Learn about the main features and changes to under the new Horizon Europe programme Info on seminar:  
https://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/events/msca-under-horizon-europe-information-event_e

НКП РП досліджень та інновацій Європейського Союзу «Горизонт Європа» та «Горизонт2020» за напрямком «Програма дій ім. Марії Складовської-Кюрі»

На базі Центру працює Національний контактний пункт Рамкової програми досліджень та інновацій Європейського Союзу «Горизонт Європа» та «Горизонт2020» за напрямком «Програма дій ім. Марії Складовської-Кюрі», що надає консультації з участі у Рамковій програмі, бере участь у проведенні конкурсів, здійснює інформування стосовно проектів європейських досліджень. 
НКП здійснює:

  • інформування та підвищення рівня обізнаності щодо тематичних пріоритетів РП;
  • консультування та навчання стосовно питань, пов’язаних з участю в РП;
  • абезпечення зворотного зв’язку з національним Координатором та, в разі необхідності, відповідними національними органами влади, а також Європейською Комісією;
  • співпрацю з НКП в інших країнах.   

НКП здійснює діяльність у співпраці із функціонуючою в Україні мережею НКП РП «Горизонт 2020», Національним інформаційним центром зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій та регіональними контактними пунктами РП. 
Керівник НКП – Шахбазян Карина Суренівна (e-mail: karina@nas.gov.ua )

Важливі документи : 
Регламенти, Рішення Європейської комісії стосовно РП «Горизонт Європа»: